DIY farba tablicowa kolczyki oraz PRZEPROWADZKA

witajcie Kochani,
nie mogę pozwolić, abyście się nudzili (czy zbytnio leniuchowali) w to niedzielne popołudnie.. :) przybywam więc z nowym DIY, tym razem super kreatywne kolczyki z użyciem farby tablicowej. można je zmieniać bez końca, a i co istotne, mogą okazać się fajnym świątecznym prezentem..

kurs ZRÓB TO SAM dostępny tutaj: DIY KOLCZYKI

PRZEPROWADZKA..
jak pewnie część z Was wie- od jakiegoś czasu pracuję nad moim nowym blogowym dzieckiem jest-rudo.blogspot.co.uk i, choć nie jest to dla mnie łatwe, postanowiłam skupić większość uwagi właśnie na tamtej witrynie. Ci z Was, którzy posiadają blogi w liczbie mnogiej, z pewnością zdają sobie sprawę, że to nie lada wyzwanie ogarnąć wszystko i wszystkich zadowolić.. ja nie umiem. do tego dochodzą dwie prace, dom, Pan Mąż i inne pasje.. no nie da się..
osobiście uważam, że lepiej jest się skupić na jednym blogu i prowadzić go w 100%, niż dzielić czas, uwagę i pomysły pomiędzy oba.

dlaczego blog jest-rudo?
jego idea jest bliższa memu sercu, nie chcę ograniczać się do jednego tematu, a tutaj home-znaczy-dom.. sami widzicie, pisanie pod tą witryną nieco kłóci się z moimi założeniami, z moim planem rozwojowym :)

co chcę przekazać..
ja się absolutnie z Wami nie żegnam! jesteście wspaniałymi czytelnikami, Wasze blogi inspirują mnie na co dzień, mimo że nie zawsze mam czas zostawić trzy słowa.
dziękuję, że przez te (o matko!) 2 lata byliście ze mną, dzięki za każde słowo, podpowiedź, poradę i link.
jeśli zechcecie towarzyszyć mi w mojej dalszej blogowej przygodzie, jeśli jesteście ciekawi nowych DIY czy kursu Fotograf Na Obcasach, gorąco Was zachęcam do obserwowania mojego nowego, rudego bloga:


możecie także polubić mój facebookowy profil bądź instagram

dzięki Kochani! mam nadzieję, że odwiedzicie mnie w moim nowym "domu" :)

5 komentarzy:

Zapraszam na www.jestrudo.pl !

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...